duminică, 11 martie 2012

Slask - Korona

Joc interesant astăzi, în care echipa de origine din Silezia va găzdui echipa a Coroanei. Ei bine, am înţeles pe deplin acest Crown că şansele sunt în formă foarte bună, cu trei victorii drepte într-un rând, două Aceste victorii au fost la domiciliu şi la 3 împotriva Wisla departe ceea ce nu este o surpriza mare, pentru că Wisla este strugling o mulţime Mai ales in acest sezon la domiciliu, dar în acest presă că ar trebui să analizat Wisla şi voi sprijini pe echipele care sunt implicate în acest joc.

Aceasta este principala ceea ce am spus despre Crown este un lucru mai mult că sunt în partea 2 a tabelului departe, de fapt, ele nu sunt atât de bine pe terenuri de la distanţă, deoarece sunt la ele acasa. Astăzi se joacă împotriva Slask Acesta poate este echipa cu trei jocuri într-un rând, fără o victorie, dar oricum ele într-adevăr merită să câştige două din aceste trei jocuri, împotriva Legia au fost humilated, dar în ultimul meci împotriva barca în care a arătat că acestea sunt de calitate echipa şi cei care ar putea din nou pe calea câştigătoare, după care au ca rezultat rău de două ori, dar ei conduc cu barca în 90 de minute de joc marcat Egalizator şi Silezia au luat doar un punct, în joc înainte de ei au jucat împotriva mişcării şi FC scenariu similar acestea conduc 1-0, dar în ultimele minute în care să ia doar un punct.

Astăzi am speranţa că nu se va întâmpla mai ales pentru ca oaspetii de astazi sunt fără unii jucători defensivi în rândul fapt nu sunt acolo, astfel Lisowski şi Golanski Silezia se va înscrie, care este sigur şi sper că ei vor fi de succes în apărarea Această a câştigat greu de plumb Silezia este, de asemenea, motivat că în ultimii trei ani, ei sunt în continuare fără o victorie împotriva Coroanei, dacă vor câştiga astăzi, acestea sunt de gând să fie lideri din nou atât de victorie acasă Asta este ceea ce mă aştept!